Poznejte své zákazníky a oslovte nové s aplikací Věrný

Věrný pomáhá vašemu podniku a zároveň odměňuje zákazníky

Poznejte své Věrné

Zapomeňte na složité databáze a poznejte své zákazníky skrze přehlednou aplikaci. Získejte data o tom, co nejraději nakupují a co právě na vašem podniku tolik milují.

Veďte s nimi dialog

Pro zákazníky, které dobře znáte, je pak hračkou připravit atraktivní věrnostní program na míru. S aplikací Věrný budujete trvalý vztah, ze kterého těží obě strany.

Oslovte nové zákazníky

Jakmile poznáte svého typického „věrného“, není nic jednoduššího, než pomocí marketingových nástrojů platformy Věrný získat další zákazníky.

"Věrný spojuje účinné marketingové nástroje pro váš další růst"

Věrnostní program
E-mailing
Sociální sítě
Mobilní platforma
Data
Podpora
Ikona

Nabídněte zákazníkům digitální věrnostní program

S aplikací Věrný odpadá administrace složité zákaznické databáze. S jednoduchým setem, který obsahuje aplikaci a kartičky s kódem, načítáte svým věrným body odpovídající jejich útratě, které pak promění v odměny. Za program navíc předem neplatíte ani korunu – platíte až za reálně oslovené zákazníky.

Ukázka z aplikace
Ikona

Neztraťte zákazníky z dohledu

Zůstaňte s vašimi věrnými v kontaktu, i když zrovna nestojí u pokladny. Pošlete zprávu těm, kteří se dlouho neukázali, informujte je o speciálních akcích, popřejte jim k narozeninám, nebo jim prostě jen přátelsky napište, že si vážíte jejich přízně. Aplikace Věrný vás tak přivede blíž k jednotlivým zákazníkům a přiláká je zpět do podniku.

Ukázka z aplikace
Ikona

Žijte s věrnými na sociálních sítích

S aplikací Věrný jste vidět i na sociálních kanálech. Pokaždé, když zákazník získá další body, zobrazí se tato aktivita na jeho profilu. Nemusíte tak investovat do reklamního prostoru, propagují vás sami spokojení zákazníci. Vy jen sledujte, jak vám s počtem věrných roste počet nových fanoušků.

Ukázka z aplikace
Ikona

Buďte mobilní

S mobilní aplikací Věrný máte veškeré informace vždy po ruce, stejně jako vaši zákazníci. Ti na vašem podnikovém profilu najdou vše potřebné: kontakt, otevírací dobu, nebo třeba aktuální nabídku.

Ukázka z aplikace
Ikona

Sbírejte důležitá data

Aplikace Věrný je doslova nabitá informacemi o vašich zákaznících, a to ve srozumitelné formě, se kterou se snadno pracuje. Na základě dat o vašich věrných pak lépe nastavíte nabídku, nebo zaměříte reklamní kampaň.

Ukázka z aplikace
Ikona

Spolehněte se na svou podporu

Od doručení startovacího setu je vám k dispozici náš tým. Zajistí vám nejen technickou podporu, ale i návrh vlastních originálních odměn z věrnostního programu. Každý obchodník, který aktivuje službu Věrný, získá oddaného manažera, který mu nastaví aplikaci tak, aby fungovala na 100%.

Ukázka z aplikace

Pozvěte aplikaci Věrný i do vašeho podniku. A začněte budovat vztah se zákazníky ještě dnes.

Chci také své Věrné

Chcete se na cokoliv zeptat?

Neváhejte a kontaktujte náš tým.