Věrný.cz

Nejčastěji kladené dotazy

Pro uživatele

Obecné

Co je Věrný?

Věrný je univerzální věrnostní program, který nabízí originální a nevšední odměny v podnicích, které máte rádi. Jednoduché jak facka.

Jak se stanu uživatelem Věrný?

Možností je více. Buď si u jednoho z našich partnerů vezmete novou plastovou kartičku a zadáním e-mailu a hesla se zaregistrujete, nebo si stáhnete mobilní aplikaci pro iPhone či Android, pokud nechcete nosit další plastovou kartičku ve své peněžence.

Jak Věrný funguje?

Za každou útratu u našich partnerů získá uživatel body. 1 bod za 1 utracenou korunu. Body získané u jednoho partnera nejsou přenosné k jinému partnerovi. Tzn. že odměny u partnera získáte pouze za body získané právě u něj.

K vybrání odměny požádejte nejbližší obsluhu, které řeknete, o jakou odměnu máte zájem. Poté pro kontrolu zadáte PIN, který jste zadávali při registraci a odměna je vaše.

Kde všude mohu použít kartu Věrný nebo mobilní aplikaci?

Seznam všech našich partnerů naleznete v mobilní aplikaci v sekci “Obchodníci” spolu s výpisem odměn a počtem potřebných bodů k jejich získání.

Kolik karet Věrný potřebuji?

Věrný je univerzální věrnostní program, v tom je jeho kouzlo. To znamená, že ke všem našim partnerům vám bude stačit pouze jedna karta Věrný nebo mobilní aplikace.

A abychom ulehčili vašim peněženkám (pouze z hlediska váhy), tak si v mobilní aplikaci v sekci “Karty” můžete nahrát všechny svoje dosavadní karty z ostatních věrnostních programů do svého mobilu.

Body

Jak získám body?

Obsluha vám po naskenování QR kódu z vaší karty nebo mobilní aplikace Věrný přičte body podle útraty. 1 bod za 1 utracenou korunu.

Pokud jsem zapomněl doma kartu, jak získám body?

V tuto chvíli bohužel nijak. Pracujeme na možnosti ověření účtu pomocí e-mailu přímo u obchodníka. Ideální je proto nosit aplikaci Věrný přímo ve svém mobilním telefonu.

Ztratil jsem kartu. Jak získám novou, aniž bych ztratil body, které na ní mám?

Body nejsou psané přímo na kartu, ale na váš uživatelský účet. Takže stačí si u obchodníka vyzvednout novou kartu a při registraci zadat email a heslo, který jste zadal při první registraci. Poté se účet s novou kartou spáruje.

Chci se podívat na všechny body, které jsem získal u různých partnerů. Jak to udělám?

Naprosto jednoduše! Všechny vaše body můžete kontrolovat přes webové stránky nebo přes mobilní aplikaci Věrný. Na webových stránkách www.verny.cz jednoduše kliknete na “Přihlásit” a v uživatelské administraci máte kompletní přehled o vašem účtu.

V mobilní aplikaci pro iPhone nebo Android v sekci “Body” najdete kompletní přehled partnerů, u kterých využíváte věrnostní program a počet získaných bodů u každého z nich.

Odměny

Jak získám odměny?

Pokud získáte dostatek bodů na odměnu, o kterou máte zájem, tak to oznámíte obsluze. Ta po naskenování vaší karty zvolí danou odměnu a vy převzetí potvrdíte PINem, který jste zadal při registraci. Následně vám obsluha odměnu vydá.

Co se stalo s mým počtem bodů po získání odměny?

Počet bodů potřebných pro získání dané odměny se odečte od celkového počtu získaných bodů u tohoto partnera. Například pokud jste v nějakém podniku získal celkem 500 bodů a vybral odměnu, která stojí 500 bodů, tak na vašem účtu u daného partnera máte nově 0 bodů.

Uživatelský účet

Jak si mohu změnit heslo?

Klikněte na odkaz “Zapomněli jste heslo?” na přihlašovací stránce. Zadejte e-mailovou adresu zadanou při registraci Věrný. Jakmile odešlete svou e-mailovou adresu, přijde vám zpráva s odkazem pro resetování vašeho hesla. Po kliknutí na odkaz zadáte na zobrazené stránce 2x nové heslo pro potvrzení a odešlete.

Používám pouze kartu Věrný a chci začít používat i mobilní aplikaci

Stačí si stáhnout mobilní aplikaci a přihlásit se e-mailem a heslem, které jste zadal při registraci do systému Věrný.

Zapomněli jste heslo? Nevadí! Můžete si vytvořit nové přímo v aplikaci po klepnutí na odkaz “Zapomněli jste heslo?” nebo na webových stránkách Věrný na přihlášovací stránce.

Používám pouze mobilní aplikaci Věrný a chci začít používat i kartu Věrný

Tady máte hned několik možností. Kartu můžete získat u kteréhokoliv našeho partnera a buď požádáte obsluhu o registraci karty, nebo si ji zaregistrujete přes mobilní aplikaci v sekci “Profil - Moje karty”. Při registraci u partnera vás obsluha vyzve k zadání e-mailové adresy a hesla, které jste zadal při registraci. Při registraci přes mobilní aplikaci opíšete číslo karty a potvrdíte.

Kartu Věrný si můžete spárovat se svým účtem i ve vaší webové uživatelské administraci v sekci “Karty”.

Zaregistroval jsem se do Věrný se špatným e-mailem. Mohu to nějak změnit?

Jasně! Stačí nám napsat přes kontaktní formulář na této stránce a napsat do vzkazu následující informace:
Vaše celé jméno, chybnou emailovou adresu (pokud si ji pamatujete), správnou emailovou adresu a číslo vaší karty Věrný.

Pro obchodníky

Obecné

Jak můžu svůj podnik zapojit do programu Věrný?

Stačí vyplnit registrační formulář na www.verny.cz a my vás budeme v nejkratší možné době kontaktovat. Poté vás navštíví člen našeho týmu a projde s vámi celý proces založení efektivního věrnostního programu.

Potřebuji pro službu Věrný WiFi?

Ano, je to klíčová podmínka. Uživatelé nemohou získat své odměny v podniku, kde není WiFi připojení. Použít lze i mobilní internet.

Na jakém zařízení funguje aplikace Věrný pro podniky?

Na jakémkoliv zařízení využívající systém Android verze 4.0 a vyšší. Toto zařízení musí být vybaveno minimálně jednou kamerou pro snímání kódů a možností připojení k WiFi. Může to být mobilní telefon či tablet.

Uživatelský účet

Co je to karta obsluhy?

Karta obsluhy dává vašim zaměstnancům přístup do aplikace pro podniky Věrný, kde můžou přičítat body a rozdávat odměny zákazníkům.

Ve webové administraci pro podniky každé kartě přidělíte jméno obsluhy a pak máte přehled, jakou transakci provedl jaký zaměstnanec.

Odměny

Jak funguje proces vydávání odměn?

Pokud uživatel bude chtít jednu z vašich odměn, tak to oznámí obsluze. Po přihlášení naskenováním QR kódu sdělí zákazník, o jakou odměnu má zájem, a vyběr potvrdí svým PIN kódem.

Co když má uživatel problém s vybráním odměny?

Zkontrolujte, zda je připojení k WiFi či internetu v pořádku. Zákazník musí mít zároveň vyplněný uživatelský profil, aby mohl získávat kromě bodů i odměny. Navíc musí mít i dostatek bodů, což obsluha pozná po jeho přihlášení v aplikaci pro podniky, kde jsou dostupné odměny zvýrazněny.

Jak mohu změnit nebo editovat své odměny?

Jakákoliv změna nebo jiná práce s odměnami je možná ve webové administraci pro podniky. Přihlaste se do ní z mobilu nebo PC a jděte do sekce “Odměny”.

Jak mohu sledovat rozdané odměny?

Informace najdete ve webové administraci pro podniky. Buď se můžete podívat v sekci “Odměny” na seznam odměn nebo využít sekci “Statistiky”.

Mohou zákazníci v mém podniku vyměnit za odměny body, které u mě nezískali?

Ne, body lze vyměnit za odměny pouze v podniku, kde byly získány.

Uživatelé

Jak si uživatelé mohou vyměnit své karty?

Prostě si u podniku, který používá službu Věrný, vezmou novou, naskenují QR kód a zadají e-mail a heslo, kterými se zaregistrovali.

Jak si uživatelé mohou doplnit svůj profil?

Uživatelům, kteří si registrovali kartu v podniku, přijde e-mail na doplnění profilu včetně odkazu, kde ho lze doplnit. Lze to i ve webové administraci pro uživatele nebo v mobilní aplikaci Věrný. Uživatel se pouze přihlásí e-mailem a heslem, které zadal při registraci karty.